نامه مهندس حاجی اصغری خطاب به مردم میانه

((توبه و استغفار کنید و تسلیم انتخاب مردم باشید))
--------------------------------------------------------------------------------------------
این نامه را دیشب از ستاد انتخاباتی آقای دکتر احمدی نژاد در خیابان معلم تهیه کرده ام. و سه بار متن تایپ شده را با متن اصلی مقایسه کرده ام تا اشتباه تایپی موجود نباشد.
----------------------------------------------------------------------------------------

جمهوری اسلامی ایران
مجلس شورای اسلامی     باسمه تعالی

سخنی با مردم فهیم شهرستان میانه

سلام علیکم ، با عرض ادب و احترام، شایان ذکر است که با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، طبیعی بود که احزاب و تشکل های سیاسی اعلام موجودیت کنند و در فرایند تعیین سرنوشت کشور به نقش آفرینی خود توجه داشته باشند اما رفته رفته این فرایند در اذهان عمومی شکل گرفت که برخی احزاب سیاسی در ایران هنوز به اندازه کافی از رشد و بلوغ سیاسی برخوردار نشده اند.

زیرا همین احزاب به جای اینکه برنامه های خود را برای اداره کشور اعلام کنند با هوچیگری و تبلیغات نادرست و با دست آویز قرار دادن اعتقادات مردم به حمایت از نامزد مورد نظر خود می پردازند و در اکثر موارد حاضرند حتی چار چوب های اعلام شده خود را نیز زیرپا گذاشته و تغییر موضع دهند. این فرصت طلبی آنقدر مسئله ساز شده است که حتی برخی اعضای شورای مرکزی احزابی که حزب شان کاندیدای خاصی دارد به خاطر منافع فردی ، از کاندیدای دیگر احزاب حمایت می کنند.

از اینرو مردم کشورمان روند افول احزاب را مشاهده کردند و بر همین اساس در نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، مردم خودشان دست به کار شدند و به دور از جنجال های حزب زدگی و سرمایه سالاران، آقای دکتر احمدی نژاد را برای اداره کشور برگزیدند که اعلام کرده بود :

((به حمایت احزاب نیاز ندارد و با پشتوانه مردم به جنگ کسانی می رود که تصور می کنند مالک مردم و کشور هستند.))

در این دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز همین موضوع دنبال می شود یک زورآزمایی جدید میان مردم و سیاستزدگان احزاب، میان مردم و سرمایه سالاران و مدیرانی که منافع آنان قطع شده، شکل گرفته است. مطمئن باشید سردمدارانی که شعارهای منافقانه می دهند به فراخور تقسیم نقشهای خود در صحنه انتخابات ، در پشت پرده بر سر پست های مهم با یکدیگر به توافق رسیده اند.

بدین منظور طیف یادشده و افراد مؤثر آنان علاوه بر اینکه همواره بر طبل یأس و ناامیدی کوبیده اند این طریق را جلوه می دهند که کشور در لبه پرتگاه است در حالیکه به مدت 24 سال زمام کشور در اختیار مدعیان و منتقدان امروزی بوده است و مردم هوشیار و ولایت مدار بخوبی عمق فرصت طلبی و رانت خواری برخی ها را خیلی بهتر می شناسند.

اهالی بزرگوار و با فرهنگ شهرستان میانه، اینجانب به عنوان خدمتگزار منتخب شما بزرگواران در مجلس شورای اسلامی درخواست می نمایم در جهت پیروی از منویات و فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر حضور پرشور و شعور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح به عنوان ریاست جمهوری ایران اسلامی ادای وظیفه نمائیم و خط بطلان بکشیم بر روش و سلوک کسانی که خود را قیم و مالک مردم منطقه و کشور می دانند.

با تأسف، کسانی در دوران انتخابات در این شهرستان ظهور می کنند که به جرأت می شود گفت مهمترین و مؤثرترین اقداماتشان در طول چند دهه قبول مسئولیت در مسئولیتهای مختلف فقط محدود به اعلام نظر در موافقت ها و مخالفت ها بوده است و لاغیر.

لذا فعالیت تمام کسانی را که با هزاران فریب و نیرنگ و دست یازیدن به اعتقادات و باورهای دینی و مذهبی و بدون اینکه خود کارنامه قابل قبولی داشته باشند خود را روشنفکر و عالمتر از آحاد مردم دانسته و به اعلام موافقت و مخالفت ها بسنده می کنند بشدت محکوم نموده و اعلام می نمائیم اگر علاقمند به خدمت به آحاد مردم و توسعه منطقه و کشور هستید توبه و استغفار کنید و تسلیم انتخاب مردم باشید.

سید محمدرضا حاجی اصغری
نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی

------------------------------------------------------------

چهارشنبه 20 خرداد1388 : 1:59 توسط:yashar
همشهری عزیز بنده در ایرانم و در روز 22 خرداد با رای سبز خود به ندای هل من ناصر فرزند فاطمه(س) که ایام ولادتش نیز می باشد لبیک خواهم گفت.

سه شنبه 19 خرداد1388 : 23:21 توسط:احمدی
سلام . یاداشت خیرخواهانه اقای رضایی را خواندم . اطلاعیه ابهام دارد و مشخص نیست مورد خطاب اش کدام مرد سیاسی است و چرا !؟ به نظر می رسد صدور این اطلاعیه دادن هزینه ای بی فایده بوده باشد .

 وب سایت   پست الکترونیک

سه شنبه 19 خرداد1388 : 5:13 توسط:همشهری
اقای یاشار اینطور که بنده خبر دارم شما در برزیل تشریف دارید چطور ممکنه در زمان مناظره در نزدیکی محل مناظره بوده باشید؟!
در ضمن در وبسایت ها و وبلاگ ها خبر چنین شعارهای بی ادبانه ای پخش نشده.
لطفا جو سازی نفرمایید

سه شنبه 19 خرداد1388 : 3:5 توسط:مهدی رضائی
سلام بر مردم فهیم و همیشه در صحنه ی میانه

سخنی با نماینده ی محترم میانه

جناب آقای حاج اصغری شما منتخب مردم هستید تا خدمتگزار آنان باشید ، نه قیم ؟ شما انتخاب شدید تا گره های کور شهر و کشور را باز کنید ! انتخاب شدید کشور را در مسیر عاقلانه ی رشد و توسعه قرار دهید ! نه آنکه قیم مآبانه مردم را استیضاح کنید ؟
مردم بابت کدام گناه ناکرده باید توبه و استغفار کنند ؟ چه کسانی خود را قیم میدانند ؟
جناب حاج اصغری شما که از قانون گذاران این کشورید ، بر مبنای کدام اصل، حزب و حزبی بودن را به خاطر عدم بلوغ مردم جرم دانسته و بر حذرشان میدارید ؟ آیا این خود بزرگ بینی ، تحکم و قیمومیت نیست ؟ چرا ؟ فکر میکنیم بیشتر از مردم میدانیم ؟ فکر نمی کنید، همین تفکر خود بزرگ بینی ، در این چهار سال چه مصیبتی را به بار آورده و کشور را در آستانه فرو پاشی اقتصادی و سیاسی قرار داده است ؟
نتیجه ی خود خواهی ، دروغ ، منیت ، خود بزرگ بینی ، توهم و خیال بافی ، عدم اعتناء به کار شناس منجر به تحمیل تورم 25 درصدی بر مردم می شود ! آیا پس از سی سال انقلاب ، سهم مردم این وضع نا بسامان بود ؟
آیا باید پس از سی سال ایثار و از خود گذشتگی مردم ، صدقه می گرفتند ؟ کسی که امروز ادعای عدالت و مهرورزی دارد ، آشکارا دروغ می گوید و مردم را می فریبد !! اگر به احزاب اجازه ی فعالیت در چهارچوب قانون میدادند ، و مردم را از حزب و حزبی بودن نهی نمی کردند ؟ وضع مردم این بود ؟
کسانی که خود را نیازمند حزب نمی بینند ؟ از پاسخ گویی نیز ابا دارند !
آقای حاج اصغری واقع گرا باشید ، شما از خانواده ی پاک و متدینی هستید ، شایسته نیست که اینگونه با مردم سخن بگویید ! مردم میانه بسیار فهیم و با شعورند ، خوب و بد را خیلی بهتر از من و شما تشخیص میدهند !
ولی نعمتان شما خدمتگزار می خواهند ، خادم دلسوز می خواهند! نه قیم ؟
شایسته است از بابت لحن و ادبیاتی که بکار بردید ، از مردم غیور میانه عذر خواهی کنید.
جسارتم ببخشید

عضو کوچکی از مردم میانه
آموزگار بازنشسته – مهدی رضائی
 وب سایت   پست الکترونیک

سه شنبه 19 خرداد1388 : 2:28 توسط:یاشار

جناب آقای حاج اصغری
وقتی مناظره ی موسوی با رفیق شما تمام شد بنده در یکی از بیمارستان های محل بودم ابتدا برای تماشا رفتم ولی وقتی شعار طرفداران دوست قهرمانت را دیدم که با تمسخر لهجه یک آذربایجانی با جسارت تما م می گفتند ای ترک جاهل برو گم شو» رفتم در صف مقابل و با خودم عهد بستم دوستش را دوست و دشمنش را دشمن خودم بدانم و امروز با دیدن این نامه ی حضرتعالی از شما نیز متنفر شدم. توصیه می کنم آگاه باشید مردم آذربایجان همه شعور سیاسی بالایی دارند .
بنده فقط اسما شما را نماینده ی شهرمان می دانم زیر که حضرتعالی عملی با این عنوان نشان نداده اید - چند ماه پیش با جمعی از دوستان میهمان مجلس بودیم از چندتا از نمایندگان تهران (اصول گرا) سراغ شما را گرفتم متاسفانه شما را نشناختند!!! من از شما خواهش می کنم خودتان را از چشم همشهری هایمان نیندازید .
رای همه ی مردم آذربایجان فقط «موسوی» است

 

+  دوشنبه هجدهم خرداد ۱۳۸۸    میانا مدیا  |